1. SPONSOR BÜROLARIMIZ: --- Betsantra --- Metrobahis --- Polobet --- İlbet --- Gorabet --- Restbet --- Onsbet Çoklu üyelikleri engellemek için ödül bakiyesi 30 TL ve üzeri olup o hafta ödül hak eden üyelerimizin sponsorlarımızdan en az birine minimum 100 TL yatırım yapmasını rica ederiz. İlgili hafta yatırım şartını yerine getirmeyen üyelerin bakiyeleri sıfırlanır ve bu bakiye diğer üyelere tahsis edilir. Taarruz Günlerimize bir yenisi daha ekliyoruz ve artık Salı günleri için zevkli bir etkinlik olan "Kol Saati Uygulaması" başlattık. Ödül kazandığı halde 1 aydır ödülünü almayan üyelerin anketlere oy kullanmaları yasaklanmıştır. Sadece tahmin yapabilirler.
  Duyuruyu Kapat
 1. CEHENNEMO

  CEHENNEMO Moderator Editör  [​IMG]
  AstroPay nedir?


  Astropay kayıtlı yüzlerce çevrim içi alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli sanal karttır. Gerçek adı astropay olan bu sanal pin kodlarına astropay card veya astropay kart’da denilmektedir. Ödemelerinizi güvenle kişisel bilgilerinizi vermeden yapmanıza olanak sağlayan astropay kart alanındaki rakiplerinden daha avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

  Kartı satın aldıktan sonra size kredi kartındaki gibi sanal pin kodları verilir ve pin kodlarınızda satın aldığınız miktar kadar bakiyeniz olur.

  Örnek bakiye miktarları şöyledir; 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ gibi.

  AstroPay kart nasıl alınır?

  Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirme imkanı yakında sizlerle olacak. Unutmayın sitemiz üzerinden yapacağınız işlemler bireysel değil kurumsal firma avantajları ile yapar ve astropay’ın resmi bayisi ile işlem yapmış olursunuz. Bizi takip etmeye devam edin.

  AstroPay kart nasıl kullanılır?

  Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra tarafınıza verilen sanal pin kodlarını harcama yapmak istediğiniz anlaşmalı sitenin ödeme yöntemleri kısmındaki astropay kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Almış olduğunuz kart tutarını isterseniz tek seferde veya azar azar kullanmanız mümkündür.

  Örneğin; 10$ bir kart aldığınızda elinizdeki pin kodları ile istediğiniz sitede 2$,3$,5$ gibi miktarlara bölerek harcama yapabilirsiniz. Kartınızdaki bakiye bittiği anda kartınız iptal olur ve yeni kart almanız gerekir. Dolandırılma riski olmaması için kart bilgilerinizi kimseyle asla paylaşmayın.

  AstroPay kart nerelerde geçer?

  Elinizde bulunan astropay pin kodlarını tüm dünyada geçen yüzlerce sitede kullanabilirsiniz. Bazı kaliteli ve önemli sitelerin listesine çok yakında astropay geçen siteler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  AstroPay kart kullanım avantajları nelerdir?

  Piyasadaki kredi kartı, banka kartı, paypal ve diğer ön ödemeli kartlar gibi astropay kullanırken fazladan faiz ve kart ücreti ödemenize gerek yoktur. Sadece satın alırken kdv ve komisyon payıyla birlikte kart ücretini öder ve istediğiniz miktardaki kartı elde edersiniz.

  Sitelere kişisel bilgilerinizi vermeden kolay bir şekilde alışveriş yaparsınız.

  Ön ödemeli kart çeşitlerinin yeni yüzü astropay nedir konusunu inceledik. Yazımız ilerleyen zamanlarda güncellenecektir.
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş