1. SPONSOR BÜROLARIMIZ: --- Betsantra --- Metrobahis --- Polobet --- İlbet --- Gorabet --- Restbet --- Onsbet Çoklu üyelikleri engellemek için ödül bakiyesi 30 TL ve üzeri olup o hafta ödül hak eden üyelerimizin sponsorlarımızdan en az birine minimum 100 TL yatırım yapmasını rica ederiz. İlgili hafta yatırım şartını yerine getirmeyen üyelerin bakiyeleri sıfırlanır ve bu bakiye diğer üyelere tahsis edilir. Taarruz Günlerimize bir yenisi daha ekliyoruz ve artık Salı günleri için zevkli bir etkinlik olan "Kol Saati Uygulaması" başlattık. Ödül kazandığı halde 1 aydır ödülünü almayan üyelerin anketlere oy kullanmaları yasaklanmıştır. Sadece tahmin yapabilirler.
  Duyuruyu Kapat
 1. schumi

  schumi Moderator Editör  [​IMG]

  18.00 Belshina Bobruisk - Dinamo Minsk Maç Sonucu : Dinamo Minsk 1.50 (alfabet)

  Belarus Ligi'ne rağmen bu maçta yüksek bir hacim toplanmış.Deplasman takımına bu maça yatırılan paranın %92'si oynanmış.Maç saatine kadar toplam hacim 10 bini geçecektir.Ve bu para deplasman takımına eğilim gösteriyor.Kısıtlı bültende denebilecek karşılaşmalardan birisi olarak duruyor.
 2. schumi

  schumi Moderator Editör  Merhaba Ziyaretçi Mesajları Görebilmek için Lütfen Üye Ol veya Giriş Yap ESB kazananlarından ol

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş