1. Hey Ziyaretçi Kazancımızı paylaşıyoruz,zararımıza ortak etmiyoruz var mı böylesi? Sen Tahmin Et Biz Oynayalım Birlikte Kazanalım
  Duyuruyu Kapat
 1. schumi

  schumi Moderator Editör

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]  Başlıkla İlgili Kurallar

  Maçlar ile ilgili tahminlerimizin yorum içermesine özen gösterelim.
  Yorumlarınızı destekleyici kuponlar koyulabilir.

  Sakatlık vs gibi haberler için kaynak gösterilmelidir.

  Yorum içermeyen tahminler, canlı maç sohbetleri vs gibi mesajlar silinecektir.
  Bu gibi her türlü iletişim için bu başlığı kullanabilirsiniz.

  Her yorumun bir "teşekkür"e değecek kadar değerli bir emek olduğunu unutmayalım.
  Tebrik vs. için de teşekkür, beğen butonunu kullanmaya dikkat edelim.

  Forumun genel kurallarına uymaya özen gösterelim bu kurallar hepimiz için.


  Herkese keyifli ve bol kazançlı günler dilerim.

   
 2. schumi

  schumi Moderator Editör

  22.30 Gran Canaria vs Galatasaray. (Galatasaray): Üst 77 1.89

  Galatasaray, bilindiği üzere Gran Canaria deplasmanına 14 sayılık bir avantajla geliyor.Bu gerçekten çok çok önemli bir fark.Final kapısını, ardına kadar araladılar.Maçta psikolojik üstünlük, kesinlikle Galatasaray'ın yanında olacak.Rakibin olası bir kötü başlangıcı veya farkı bir türlü çift hanelere çıkaramaması gibi durumlarda Canarialı oyuncular üzerinde oluşan stres daha da artacaktır.Gs bunu iyi kullanabilirse bu deplasmandan umduğundan da iyi çıkabilir.


  Canaria geçtiğimiz yıllara göre o kadar da korkutucu bir takım değil.Yüksek tempoyu seviyorlar.Fakat ilk maçta oyunun belirli kısımlarında da Gran Canaria'nın istediği tempoda basketbol oynandı.Gs bu bölümleri gayet iyi geçti.Canaria'nın temposuna gayet de ayak uydurabilir Galatasaray.Bu karşılaşmada Gs'nin skora yatma gibi bir düşüncesi olduğunu hiç zannetmiyorum; ilk maçta elde edilen 1-0'lık galibiyeti korumak gibi.İlk andan itibaren etkili bir oyun bekliyorum Cimbom'dan.Canaria'nın tempoyu yukarılara çekmekten başka çaresi yok.Gs'nin buna çok iyi cevap vereceğini düşünüyorum.
   
 3. xen

  xen Moderator Editör

  GRAN CANARIA - GALATASARAY

  Galatasaray ilk maçta farkı 19 sayıya kadar çıkarmıştı fakat maç sonu 14 sayı ile sonuçlandı. Tur için çok değerli bir avantaj ama Gran Canaria da küçümsenecek bir rakip değil. Çok tehlikeli şutörlere sahip. İlk maçta Davis ve Göksenin ekstra işler yaparak takımlarını taşıdılar. Gran Canaria deplasmanı Avrupanın en uzak deplasmanlarından. Galatasaray, İspanyol adasına 8 saatlik yolculuğun ardından ulaştı. Gran Canaria’nın kazanacağını düşünüyorum ama Galatasaray maçtan kopmayacaktır ve tur biletini alacaktır. Handikap Galatasaray için avantaj olabilir.

  [​IMG]
   
  schumi bunu beğendi.
 4. schumi

  schumi Moderator Editör

  WOONNN
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş