1. SPONSOR BÜROLARIMIZ: --- Betsantra --- Metrobahis --- Polobet --- İlbet --- Gorabet --- Restbet --- Onsbet Çoklu üyelikleri engellemek için ödül bakiyesi 30 TL ve üzeri olup o hafta ödül hak eden üyelerimizin sponsorlarımızdan en az birine minimum 100 TL yatırım yapmasını rica ederiz. İlgili hafta yatırım şartını yerine getirmeyen üyelerin bakiyeleri sıfırlanır ve bu bakiye diğer üyelere tahsis edilir. Taarruz Günlerimize bir yenisi daha ekliyoruz ve artık Salı günleri için zevkli bir etkinlik olan "Kol Saati Uygulaması" başlattık. Ödül kazandığı halde 1 aydır ödülünü almayan üyelerin anketlere oy kullanmaları yasaklanmıştır. Sadece tahmin yapabilirler.
 1. arrow

  arrow ESB Üyesi
  [​IMG]

  Otopay Kart Nedir?


  Otopay, birçok sitede online olarak ödeme yapabileceğiniz bir ön ödemeli kart sistemidir. Yeni çıkmış olan bu sistem diğer online ödeme yöntemlerine alternatif olarak kullanılabilir.

  Kartınızı internet ortamında birçok sitede rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sahip olacağınız Otopay kart, 19 haneli kart numarası ve 4 haneli güvenlik numarasından oluşmaktadır.

  Otopay’e Nasıl Sahip Olunur?

  Yeni bir online ödeme sistemi olan Otopay için bazı satış sitelerini internette bulabilirsiniz. Otopaykart sitesi şuan için satış yapan tek sitedir.

  Otopay Kart ile;

  • Tüm işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz,
  • Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmazsınız,
  • Kimlik bilgileriniz gizli bir şekilde kalmış olur.
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş