1. Hey Ziyaretçi Kazancımızı paylaşıyoruz,zararımıza ortak etmiyoruz var mı böylesi? Sen Tahmin Et Biz Oynayalım Birlikte Kazanalım
  Duyuruyu Kapat
 1. CEHENNEMO

  CEHENNEMO Moderator Editör

  [​IMG]
  Türkiye’nin ilk bireysel alacak sigortasını geliştiren marka PayTrust

  PayTrust, Türkiye’nin ilk bireysel alacak sigortasını risk analiz uzmanlığıyla birleştiren ve vadeli alışveriş yapmaya imkân tanıyan bir ödeme sistemidir. Bu sistem tüketiciyi ve satıcıyı korur, gerçekleşmeyen ödeme riskini ortadan kaldırır ve tüketicilerin bütçesini sarsmadan güvenli alışveriş yapmalarını sağlar.

  Satışlarınızı güvenli bir sistemle arttırın
  PayTrust can kaybı, kaza, işsizlik, sakatlık, kritik hastalık, iflas gibi nedenlerle ödeme yapamadığı durumlara karşı tüketicileri koruma altına alır. Bu sistemle beklenmedik sebeplerle ödemelerinizi alamamanız durumunda mağdur olmanız engellenir. Tüketici PayTrust ile rahatlıkla vadeli alışveriş yapabilir, işletmeler ise alacaklarını tahsil edememe riskini ortadan kaldırarak sağlıklı bir şekilde ticaret hayatını sürdürür.

  PayTrust son derece kolay ve etkili bir sistem, çünkü...
  Müşterilerinizden kefil istemenize gerek kalmıyor.
  Müşterilerinizin sadece kimlik bilgilerine ihtiyaç duyuluyor.
  İşlem, satın alma aşamasında dakikalar içinde yapılıyor.
  Taksit ödemeleri mağazanıza direkt ya da banka hesabınıza havale yöntemiyle yapılabiliyor.
  Sigorta, müşterilerinizin karşılaşabileceği can kaybı, sürekli sakatlık, kritik hastalık, işsizlik, maaş farkı, iflas gibi olumsuzluklar karşısında finansal risk almanızı engelliyor.
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş