1. Hey Ziyaretçi Kazancımızı paylaşıyoruz,zararımıza ortak etmiyoruz var mı böylesi? Sen Tahmin Et Biz Oynayalım Birlikte Kazanalım
  Duyuruyu Kapat
 1. CEHENNEMO

  CEHENNEMO Moderator Editör

  Skrill Nedir?

  [​IMG]

  Skrill, internette yapacağınız her tür harcamanızda kullanabileceğiniz bir ödeme sistemidir. Eğer yatırımlarınızı yaparken kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, Skrill sizin için en güvenli çözüm yollarından biri olacaktır.

  Skrill Nasıl Çalışır?
  İkili opsiyon yatırımlarınızı kredi kartı bilgilerinizi vererek yapmak istemiyorsunuz diyelim. Skrill bu noktada devreye giriyor ve tamamen güvenli sistemi ile ödemelerinizi yapmanız için size mükemmel bir platform sunuyor.

  Skrill ile işlem yapmak çok kolay. Skrill.com adresine gidip yeni bir hesap açıyorsunuz ve mevcut bir banka hesabınızın IBAN numarasının girişini yapıyorsunuz. İstediğiniz kadar bir meblağı Skrill hesabınıza transfer ediyorsunuz ve hepsi bu kadar. Artık ikili opsiyon yatırımlarınız için kredi kartı bilgisi vermek yerine Skrill kullanıcı numaranızı veriyorsunuz ve Skrill hesabınızdaki meblağ kadar yatırım yapabiliyorusunuz.

  Elde ettiğiniz gelir yine Skrill hesabınıza yatıyor. Yatırımınızı, Skrill‘e tanıttıığınız banka hesabına transfer ettiğiniz zaman da paranız artık kendi hesabınıza transfer edilmiş oluyor. Skrill‘den yapılan transfer sadece Euro şeklinde yapıldığından dolayı, eğer yoksa bile bankanız tarafından adınıza yeni bir Euro hesabı açılıyor.

  Skrill, her Skrill hesabınızdan kendi banka hesabınıza para transferi yapışınızda 5TL’lik bir komisyon alıyor. Ayrıca dikkat etmeniz gereken, Türkiye’deki bankaların Wire Transfer ücreti alıyor oluşu. Bu ücret de transfer ettiğiniz meblağ ne olursa olsun yaklaşık 15€ civarında oluyor.

  Skrill Avantajları
  Skrill‘in ne tür avantajlar sağladığını görmek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. İkili Opsiyon Ticaretinizi hiç risk almadan ve tamamen güvenilir bir yolla yapmak için aşağıdan Skrill hesabınızı açabilirsiniz.
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş