1. Hey Ziyaretçi Kazancımızı paylaşıyoruz,zararımıza ortak etmiyoruz var mı böylesi? Sen Tahmin Et Biz Oynayalım Birlikte Kazanalım
  Duyuruyu Kapat
 1. CEHENNEMO

  CEHENNEMO Moderator Editör

  Till Card Nedir ?
  Neden Alınmalı ?
  Avantajları Nelerdir ?


  [​IMG]

  Kıbrıs'da Ön Ödemeli Kart Satışı, Pazarlaması, Alım Satımı faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuş ve Kıbrıs'da yasal olarak TillCARD Kart satışı yapan saygın firmalardan birisidir. Firmamızın tüm faaliyetleri yasalara uygundur, firmamız TillCARD ön ödemeli kartların alım ve satımını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan satın aldığınız kartlara ait 19 haneli digital TillCARD PIN kodları tarafınıza Cep telefonu üzerinden SMS yoluyla, Emaille veya MSN üzerinden teslim edilmektedir, Online Destek üzerinden yapılan tüm görüşmeler kayıt altında tutulmaktadır, bu sayede firmamızın yaptığı tüm işlemlerde oto kontrol mekanizmasını sağlama, yapılan işlemleri kayıt altında tutma, bir sorun çıktığında en kısa süre içinde sorunu çözebilme ve müşteri memnuniyetini sağlama imkanı bulunmaktadır.


  TillCARD Kart satın almak için belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz TillCARD miktarının TL karşılığı Ana Sayfamızdaki hesap makinesi tarafından hesaplayarak ve ilgili tutarı size uygun banka hesaplarımıza havale yapmanız istenmektedir. İlgili tutar banka hesaplarımıza ulaştıktan sonra, sizin ve bizim güvenliğimiz için, istediğiniz teslim şekli ile TillCARD Kartlarınıza ait 19 haneli Digital PIN kodları size teslim edilecektir. ( SMS, Email) .

  Tüm TillCARD Kart işlemleriniz, firmamız güvencesi altındadır, tüm talepleriniz için Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Sormak istediklerinizle ilgili Sıkça Sorulan Sorular bölümüzü ziyaret ederek ön bilgi alabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Şubat 2016
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş